Dzięki temu szczegółowi wyszalejesz się ze swoimi przyjaciółmi i przeżyjesz niezapomnianą przygodę swojego życia Gra w paintball daje wiele emocji i ciekawych wrażeń. Pierwsze emocje zauważysz podczas brania markera do ręki. Emocje wywoływane przez paintball dostarczają o wiele więcej wrażeń niż nie jedna gra zespołowa. Biegając po mapie, będziesz doskonalił umiejętności strzeleckie i uczył się współpracy w grupie, poprawiając przy tym relację z innymi członkami gry. Dreszczyk rywalizacji będzie ocierał ślady na Twoim ciele. Wreszcie poczujesz, co oznacza dobra, porządna zabawa w gronie znajomych. Możesz również dołączyć do gier otwartych i poznać ciekawych ludzi z pasją, którzy chętnie wyskoczą z Tobą na piwo po grze.

Jednakże powiem Ci teraz nieco o praktykach, które zepsują Ci przyjemność z gry i przerodzą się w zdenerwowanie oraz wściekłość wynikającą ze zderzenia się oczekiwań wraz z rzeczywistością. W poznaniu jest kilka pól paintballowych, w których klienci próbują się wyszaleć i przeżyć ciekawe przygody. Niestety w większości przypadków ciekawa przygoda kończy się na zderzeniu z rzeczywistością.

No dobrze, ale skąd to wiemy? Otóż wyobraź sobie, że ludzie często, przychodząc do nas, opowiadali nam ich nieciekawe wspomnienia, spory na innych polach paintballowych w Poznaniu. Z tego względu postanowiliśmy się wcielić w role klientów i zrobić misję wywiadowczą. Jak się później okazało, był to strzał w dziesiątkę, ponieważ dostrzegliśmy, co jest naprawdę ważne.

Opowiem Ci teraz, jakie 3 błędy niszczą rażąco przyjemność z paintballa Po pierwsze, stary i zużyty sprzęt — zacinające się markery, porysowane maski, przez które nic nie widać. Nie wiem jak Tobie, ale mi nie sprawia przyjemności, co chwile ogarnianie markera, czy też bieganie po polu na oślep, nie wspominając już o tym, jaki ma to wpływ na bezpieczeństwo. Po drugie, no niestety często zdarza się sytuacja, że dostajemy przepocone, brudne stroje, które były wykorzystywane w innych grach. Nie wiem, jak Ty, ale ja wole wąchać świeże leśne powietrze niż czyjeś smrody, już nie wspominając o chodzeniu w mokrych ciuchach. Po trzecie, problem zbyt dużą ilością osób na polu. Wyobrażasz sobie, jakby się grało w piłkę nożną, gdyby po boisku biegało 40 mężczyzn? Wpadanie na siebie, dodatkowe kontuzje, chaos — tak się nie da grać!

Przywiązujemy dużą uwagę do tych szczegółów, aby ludzie grający u nas w paintball mogli przeżyć niezapomniane przygody i wrażenia. Dla wszystkich uczestników gry powyżej pakietu ĆWICZENIA (z nim włącznie) specjalnie przygotowujemy i czyścimy sprzęt dokładniej, aby nie musieli oni marnować swojego czasu, a mogli od razu wejść na pole bitwy.

Chciałbym również zwrócić Twoją uwagę na dobór odpowiedniego pakietu z odpowiednią ilością kul w stosunku do scenariuszy, jakie chciałbyś rozegrać. Na przykład w scenariuszu Deathmatch jesteś w stanie wystrzelać 100 kul w 5 minut (oczywiście to wszystko zależy od rozgrywki). W zakładce Scenariusze znajdziesz informacje, ile statystycznie kul jest wystrzeliwane w konkretnym scenariuszu w okresie np. 10 minut.

Ale dlaczego wy? Możemy się pochwalić, że już 3 000 graczy doceniło zabawę na naszym polu paintballowym. Potwierdzają to ich systematyczne powroty do wspólnej gry oraz ich opinie i rekomendacje. Wśród rozegranych gier znalazły się również imprezy firmowe takich firm jak Colas Group, Bridgestone, PZU S.A. Na przykład Krzysztof Sikorski napisał na Facebooku:

Idealnie. Dobra, sprawna organizacja, szybka obsługa sprzętu, czyste maski i mundury, ŚWIETNE prowadzenie scenariuszy. Polecam!

Krzysztof Sikorski Poniżej ujrzysz pakiety gier na paintball i od razu zapewne zapytasz, dlaczego tak drogo? Na cenę składa się wiele czynników, choćby takie jak utrzymanie pola do gry, zakup, wymiana i konserwacja sprzętu oraz wykwalifikowana obsługa, która będzie zawsze w stanie Ci pomóc oraz rozruszać imprezę i umilić Ci czas. Mimo iż, dbamy o detale to i tak jesteśmy jednym z tańszych pól na rynku.

Jeszcze jedna ważna rzecz Ostatnio zauważyliśmy duży wzrost zainteresowania naszym polem paintballem. Wcale nas to nie dziwi, jednakże nasz kalendarz rezerwacji bardzo szybko się zmienia. Dlatego namawiam Cię do wybrania terminu i dokonania rezerwacji teraz. Jednak nie martw się, gdyż będziesz mógł w każdej chwili zmienić datę rezerwacji, czy też ją anulować. Płatność możesz zrealizować poprzez szybkie przelewy elektroniczne lub zebrać pieniądze od znajomych i zapłacić na miejscu. Wybór pozostawiamy Tobie.

Nasi klienci na koniec najczęściej mówią “do zobaczenia”, a więc do zobaczenia!