Imprezy
kawalerskie

Ciekawe miejsce na imprezę kawalerską? Nasz obiekt to świetne miejsce na wieczór kawalerski. Mamy 2 rodzaje pól do gry. Z pewnością wybierzecie swoje ulubione na miejscu. Co ważniejsze, u nas zagrasz w paintball we własnym gronie! Na innych polach często jest tak, że jesteś zmuszony łączyć własną grupę z inną!

Kawaler pod ostrzałem

Scenariusze gry na
imprezy kawalerskie

Wieczory kawalerskie to nasza specjalność. Dlatego mamy przygotowane nasze autorskie scenariusze na tego typu imprezy. Możesz nam zaufać, kawaler zapamięta grę na naszym polu paintballowym na bardzo, bardzo długo 😉

Miejsce
cateringowe

Po samej grze jest możliwość dalszego imprezowania na naszym obiekcie. Do wyboru albo w naszej fortyfikacji, albo na dworze przy ognisku. Impreza we własnym gronie z zapewnionym sprzętem muzycznym w postaci głośników JBL!

Miejsce piknikowo - caterigowe
Grill z jedzeniem

Grill,
a może ognisko?

Wolicie grilla, czy ognisko? U nas możecie zjeść kiełbaski, karkówkę, chleb, szaszłyki, sałatki, pierś indyka z grilla, warzywa z grilla. Oprócz tego na miejscu znajduję się kawa, herbata, napoje, soki. ALE… zazwyczaj są one nie potrzebne, gdyż macie możliwość wniesienia własnego alkoholu!

Dodatkowe
atrakcje

Na życzenie klienta zapewniamy dodatkowe atrakcje w postaci kart do gry, alkochińczyka, rożnego rodzaju planszówki. Na waszej imprezie mogą pojawić się również tancerki erotyczne.

Tancerka
Nocleg obok pola paintballowego

Potrzebujecie
noclegu?

Obok naszego obiektu znajduje się wspaniale urządzone domki letniskowe! Kawałek dalej położony jest Novotel Malta. Przez to, że współpracujemy z tymi obiektami to możemy zapewnić wam bardzo atrakcyjne ceny!

Paintball dla dorosłych

Paintball: Cennik

Paintball dla osób od 13 roku życia

WSTAWKA

119

  • 200 kul
  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty,
Zarezerwuj

POBÓR

139

  • 400 kul
  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty,
Zarezerwuj

ĆWICZENIA

169

  • 700 kul
  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty,
Zarezerwuj