PO CO
to robimy?

Nasza historia zaczęła się tak naprawdę w dzieciństwie, gdzie trójka jedenastoletnich przyjaciół spotykała się każdego popołudnia w lesie, poszukując idealnego miejsca do zabawy. Pewnego dnia Przemek przybiegł do swoich kumpli, opowiadając, jak jechał z mamą samochodem i zobaczył las od drugiej strony. Po krótkiej namowie przyjaciele wzięli kompas, mapę i wybrali się w poszukiwaniu swojego raju.
W końcu znaleźli oni miejsce, gdzie przez lata się spotykali, bawili, rozwiązywali spory pomiędzy sobą i umacniali swoją przyjaźń.

Ulubioną zabawą przyjaciół była zabawa w wojnę, która w późniejszych latach przełożyła się na zainteresowanie paintballem. Pojawiły się pierwsze markery, pierwsze siniaki i pierwsze krzyki mamy za pobrudzone ubrania farbą. Na początku miał być to raj tylko dla tych trojga przyjaciół, zmieniło się to jednak, kiedy przyszło do nich marzenie o rozgrywaniu scenariuszy gry na większą liczbę osób. Zaczęli oni zapraszać innych swoich znajomych na rozgrywki do swojego raju.

Dopiero w marcu 2015 roku raj ten został oficjalnie nazwany Trafionym Paintballem, gdzie nazwa symbolizuje trafne rozwiązywanie przyjacielskich sporów i utrwalanie więzi poprzez zabawę. Od tego czasu dostarczyliśmy wielu wrażeń i dobrej zabawy klientom indywidualnym, a także również wzmacnialiśmy relacje pomiędzy pracownikami w takich firm, jak Colas Group, Bridgestone, PZU S.A.

Klienci często do nas wracają, dzięki dostarczanym emocjom, jak i również odczuciu polepszania relacji pomiędzy uczestnikami gry. Dzieje się tak dzięki, rozładowaniu negatywnych emocji i zastąpieniu ich ciekawymi wrażeniami z gry. Dzięki scenariuszom gry nastawionym na rozgrywki strategiczno-zespołowe nasi klienci uczą się komunikatywności w zespole, myślenia strategicznego, czy też szacunku dla drugiego człowieka i umiejętności pomagania sobie wzajemnie. Trafiony Paintball jest więc miejscem jednoczenia się i budowania przyjaźni pomiędzy ludźmi.

Co nas
wyróżnia?

Wyróżniają nas istotne szczegóły, które wypunktujemy:
1. Znajdujemy się w genialnej lokalizacji, bo nad Maltą w Poznaniu – ze spokojem dojedziesz do nas komunikacją miejską.
2. Mamy prawie 2,5ha różnorodnego terenu do gry. W tym momencie obszar leśny, obszar speedballowy (mniejszy teren na mniejsze rozgrywki) i trzeci obszar miejski jest w budowie.
3. Natomiast taką najważniejszą rzeczą jest, że NIE łączymy grup, jak w przypadku innych pól paintballowych. Zawsze, gdy do nas przyjdziesz z własną grupą to masz pewność, że zagrasz ze swoimi znajomymi. W innych miejscach często jest tak, że różne imprezy integracyjne, kawalerskie i urodziny są upychane do jednej gry. ALE chyba nie o to Ci chodzi? Żeby swoją np. imprezę integracyjną łączyć z inną firmą?
4. Dbamy o bezpieczeństwo i nigdy nie wpuszczamy więcej osób niż jest to możliwe (chociaż u nas nie ma takiego problemu, gdyż nasz teren jest po prostu ogromny)