Imprezy urodzinowe
dla dorosłych

Nietypowa impreza dla wyjątkowego solenizanta! Nie każda osoba odważyłaby się na taką formę spędzenia swoich urodziny, ale już po pierwszych urodzinach planuje się następne na naszym polu paintballowym. Przygotowujemy imprezy urodzinowe od A do Z. Na naszym obiekcie znajdziesz specjalnie przygotowane pola dla mniejszych grup, jak i również dla tych większych.

Najważniejsza rzecz! U nas zagrasz tylko z własnymi gośćmi urodzinowymi! W przeciwieństwie do innych poligonów, gdzie zazwyczaj jesteś zmuszony połączyć imprezę urodzinową z imprezą firmową i kawalerską.

Scenariusz gry - Team Deathmatch

Scenariusze gry na
imprezy urodzinowe

Na naszym polu paintballowym znajdziesz scenariusze gry dostosowane prosto pod imprezy urodzinowe. Solenizant ma możliwość wyboru odpowiednich scenariuszy gry w trakcie imprezy!

Solenizant
ze specjalnym wyposażeniem

Jako, że solenizant to specjalny gość na imprezie to fajnie, jakby miał ekstra wyposażenie! Osoba, która ma urodziny dostaje od nas dodatkowo granat dymy za darmo. Dzięki temu, będzie mógł dodać trochę piekiełka do już gorącej bitwy.

Granat dymny na poligonie
Grill

Grill,
a może ognisko?

W ofercie grillowo-ogniskowej mamy: kiełbaski, karkówkę, chleb, szaszłyki, sałatki, pierś indyka z grilla, warzywa z grilla. Jest również możliwość zamówienia torta i ciast. Jedzenie, jedzeniem, ale co z alkoholem? Nie zajmujemy się sprzedażą alkoholu, dlatego możecie zabrać ze sobą własny alkohol!

Miejsce
cateringowe

Na samej grze się nie kończy… Chcecie imprezować dalej we własnym gronie znajomych? U nas jest taka możliwość w dwóch wersjach: w naszej fortyfikacji lub na dworze przy palącym się ognisku. A co ważniejsze, możecie się bawić do białego rana. Oprócz miejsca, gdzie możecie zjeść, wypić dostarczamy sprzęt muzyczny w formie głośników JBL.

Miejsce cateringowe
Karty do gry jako dodatkowe atrakcje

Dodatkowe
atrakcje

Dalsze imprezowanie mogą wam umilić karty do gry, alkochińczyk lub gry planszowe. Natomiast spełniamy fantazję naszych klientów, więc jeżeli masz jakiś pomysł to śmiało pisz!

Wygodny
dojazd…

Jako, że znajdujemy się na Malcie w Poznaniu, więc praktycznie w samym centrum miasta to dojedziecie do nas tramwajem 6 lub autobusem 184. Gdyby naszła taka potrzeba to możemy zaoferować również transport busem z kierowcą.

Poznański tramwaj
Hotel obok poligonu

Potrzebujecie
noclegu?

Goście będą potrzebowali noclegu? Dzięki naszej współpracy z Malta Camping Hotel (który znajduję się po drugiej stronie ulicy) i Novotel Malta możemy zaproponować wam bardzo atrakcyjne ceny za nocleg.

Paintball dla dorosłych

Paintball: Cennik

Paintball dla osób od 13 roku życia

WSTAWKA

119

  • 200 kul
  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty,
Zarezerwuj

POBÓR

139

  • 400 kul
  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty,
Zarezerwuj

ĆWICZENIA

169

  • 700 kul
  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty,
Zarezerwuj