Urodziny

Impreza Urodzinowa – Paintball Poznań

Nietypowa impreza dla wyjątkowego solenizanta! Nie każda osoba odważyłaby się na taką formę spędzenia swoich urodziny, ale już po pierwszych urodzinach planuje się następne na naszym polu paintballowym. Przygotowujemy imprezy urodzinowe od A do Z. Na naszym obiekcie znajdziesz specjalnie przygotowane pola dla mniejszych grup, jak i również dla tych większych.

Najważniejsza rzecz! U nas zagrasz tylko z własnymi gośćmi urodzinowymi! W przeciwieństwie do innych pól, gdzie zazwyczaj jesteś zmuszony połączyć imprezę urodzinową z imprezą firmową i kawalerską.

Scenariusze gry na urodziny

Na naszym polu znajdziesz scenariusze gry dostosowane prosto pod imprezy urodzinowe. Solenizant ma możliwość wyboru odpowiednich scenariuszy gry w trakcie imprezy!

Solenizant ze specjalnym wyposażeniem

Jako, że solenizant to specjalny gość na imprezie to fajnie, jakby miał ekstra wyposażenie! Osoba, która ma urodziny dostaje od nas dodatkowo granat dymy za darmo. Dzięki temu, będzie mógł dodać trochę piekiełka do już gorącej bitwy.

Ognisko, grill, no chyba, że wolicie zewnętrzny catering?

W ofercie grillowo-ogniskowej mamy: kiełbaski, karkówkę, chleb, szaszłyki, sałatki, pierś indyka z grilla, warzywa z grilla. Jest również możliwość zamówienia torta i ciast. Jedzenie, jedzeniem, ale co z alkoholem? Nie zajmujemy się sprzedażą alkoholu, dlatego możecie zabrać ze sobą własny alkohol!

Miejsce cateringowe

Na samej grze się nie kończy… Chcecie imprezować dalej we własnym gronie znajomych? U nas jest taka możliwość w dwóch wersjach: w naszej fortyfikacji lub na dworze przy palącym się ognisku. Oprócz miejsca, gdzie możecie zjeść, wypić dostarczamy sprzęt muzyczny w formie głośników JBL.

Dodatkowe atrakcje

Dalsze imprezowanie mogą wam umilić karty do gry, alkochińczyk lub gry planszowe. Natomiast spełniamy fantazję naszych klientów, więc jeżeli masz jakiś pomysł to śmiało pisz!

Wygodny dojazd…

Jako, że znajdujemy się na Malcie w Poznaniu, więc praktycznie w samym centrum miasta to dojedziecie do nas tramwajem 6 lub autobusem 184. Gdyby naszła taka potrzeba to możemy zaoferować również transport busem z kierowcą.

Potrzebujecie noclegu?

Goście będą potrzebowali noclegu? Dzięki naszej współpracy z Malta Camping Hotel (który znajduję się po drugiej stronie ulicy) i Novotel Malta możemy zaproponować wam bardzo atrakcyjne ceny za nocleg.

Cennik Paintball

wstawka

77 zl
  • NABOJE: 200 SZT

  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty

pobór

97 zl
  • NABOJE: 400 SZT

  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty

ćwiczenia

127 zl
  • NABOJE: 700 SZT

  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty